E-shop

Ak ste firma alebo internetový obchod, ktorý často využívate službu kuriéra určite sa vám bude hodiť ponuka nalepovacích obálok. Čo sú nalepovacie obálky a aké typy nalepovacích obálok môžete nájsť v ponuke spoločnosti 2packsk? Nalepovacie obálky sú obálky, do ktorých môžete bezpečne zabaliť svoj tovar a na obálke je vytvorený plastový prečinok na dôležité dokumenty ako je napríklad faktúra, miesto na poštové dokumenty a pod. Takáto obálka je praktická pri posielaní, a je vhodná aj na posielanie do zahraničia, niektoré typy plastového priečinku sa dajú zalepiť, aby ste si boli istí, že sa k papierom nikto okrem zákazníka a vás nedostane.

obálky

V 2packsk si môžete vybrať tento typ obálok v troch možných variantoch, a to nalepovacie obálky s potlačou, bez potlače a nalepovacie obálky s opakovateľným zatváraním, ktoré môžete viac krát použiť. Vybrať si môžete balenie po 10 kusov alebo veľké výhodné mega balenie, kde nájdete kusov 100. Takéto obálky sú skvelým pomocníkom pri vašom biznise, preto by ste aj vy mali mať aspoň zopár vo vašej kancelárii. Okrem nalepovacích obálok v ponuke spoločnosti 2packsk nájdete množstvo rôznych obalových materiálov, alebo iných praktických vecí, ktoré by nemali chýbať v žiadnej firme, ani v dobre vybavenej domácnosti.

obálky

Takýmito praktickými vecami môžu byť napríklad uzatvárateľné sáčky, alebo vrecká, ktoré poslúžia na uskladnenie malých častí, materiálu, výrobkov, ako aj potravín. Nalepovacie obálky, ako aj iný obalový materiál, či praktické sáčky môžete jednoducho objednať priamo zo stránky spoločnosti. Stačí niekoľko klikov a vytvoríte si svoju objednávku. Spoločnosť 2packsk dokonca ponúka pre svojich zákazníkov výrobu tovaru na mieru podľa želaní a potrieb zákazníkov. V takomto prípade kontaktujte priamo zamestnancov firmy, ktorí su pre vás k dispozícií každý pracovný deň a radi s vami preberú všetky dôležité detaily objednávky.