Krása pre ženy

D- nails vám prináša nové UV LED gély pre vaše gélové nechty. Na d- nails sa môžete tešiť krásnemu a kvalitnému tovaru v oblasti manikúry, na ktorej tak záleží. Správne a dokonale urobená manikúra a teda krásne ruky sú cestou k zdravému sebavedomiu. Na d- nails si môžete vyberať z produktov viacerých značiek a to v prijateľnej cenovej dostupnosti a v najvyššej kvalite. Nájdete tu kvalitné UV LED gély v jednofázovej forme, taktiež stavebné UV LED gély, ale aj vrchné UV LED gély. Môžete si vyberať z ponuky viac ako 800 rôznych farebných UV LED gélov, ktoré spravia vaše gélové nechty dokonalými.

červené nechty

Na d- nails môžete nakupovať súkromne, pre domácu manikúru gélových nechtov ale rovnako tak chceme osloviť aj vás, milé nechtárky. Ponúkame vám produkty vhodné pre výrobu gélových nechtov, akrylovych nechtov aj na profesionálnej úrovni a teda v nechtovych salonoch. Veríme, že si na d- nails budete vedieť vybrať tie správne a vhodné produkty pre váš salón.

zlatý podklad

V neposlednom rade by sme chceli spomenúť taktiež kompletný sortiment umelých trsov mihalníc od svetovej americkej značky Ardel, Bloomba iných. Nájdete tu napríklad mihalnice BLUM, ktoré sú vyrobené zo stopercentných ľudských vlasov. Práve to z nich robí jemné mihalnice ktoré sú hladké a ľahučké. Taktiež stoja za spomenutie napríklad umelé mihalnice RED CHERRY -48- DARLA, ktoré majú dĺžku až 14 mm a krásny objem, vďaka ktorému vytvarujú hlboký pohľad.

príprava na mihalnice

Tieto umelé mihalnice si vaše klientke určite zamilujú a budú si ich chcieť nechať aplikovať napríklad na stužkovú svadbu ples alebo rôzne typy fotenia. Tieto mihalnice majú výhodu že je možné ich aplikovať opakovane a ich aplikácia je pomerne ľahká. Veríme že vaše klientky z mihalnicami od nás budú nad mieru spokojné a že sa k vám budú radi opätovne vracať. Pozrite si našu celú ponuku sortimentov na www.danails.sk.