Kvalitné marace pre každého

Určite ste už boli v situácii, kedy ste si vyberali matrac na posteľ. Väčšina ľudí sa pri zariaďovaní spálne zameriava skôr na výber dobrej, modernej postele v domnienke, že si zabezpečia lepší spánok. Popravde, posteľ na vás spánok nemá žiadny vplyv. Celú noc ležíte na matraci a ten je vo veľkej miere zodpovedný za to, ako sa vyspíte.

Matrac na posteľ nie je práve lacná záležitosť. V obchodoch môžete nájsť matrace za desiatky, ale aj stovky Eur. Cena však závisí od veľkosti matraca, hrúbky či materiálu. Od ceny sa vo väčšine prípadov odvíja aj kvalita matraca. Práve preto by ste sa pri výbere matraca nemali riadiť len cenou. Porovnávajte vždy cenu a kvalitu.

posteľ

Ako si vybrať správny matrac?

Každý máme rozdielne požiadavky na vhodný matrac. Zatiaľ čo niekomu sa lepšie spí na mäkkom matraci, iný potrebuje tvrdý podklad na spanie. Rovnako je to aj s typom matraca. Najobľúbenejšie sú penové matrace, no stále niektorý preferujú matrace pružinové. Ešte obozretnejší pri výbere matraca na posteľ by ste mali byť v prípade, že ste alergický alebo máte zdravotné ťažkosti s pohybovým aparátom. Od bolestivej chrbtice vám môže v značnej miere uľaviť ortopedický matrac, ktorý je navrhnutý priamo pre ľudí s bolesťami krčnej chrbtice či krížov. Alergici majú na výber matrace s výplňou aloe vera či kokosovým vláknom.

matrac

Keďže typov matracov je v ponuke skutočne veľké množstvo, najlepšie urobíte ak sa s výberom vhodného matraca obrátite na odborníkov. Segum.sk sú profesionáli v predaji matracov už niekoľko rokov. Pomôžu vám s výberom vhodného matraca na posteľ priamo podľa vašich požiadaviek. Navštívte stránku Segum.sk alebo navštívte jednu z pobočiek Segum na Slovensku a vyberte si svoj matrac na posteľ ešte dnes. Pretože nič nie je dôležitejšie ako naše zdravie a to môžeme zlepšiť správnym matracom.