LED pásiky pre voľbu správneho svetla

Možností moderného osvetlenia je niekoľko. LED osvetlenie patrí medzi ekologické a ekonomické formy osvetlenia interiérov a exteriérov. Medzi často využívané a u spotrebiteľov obľúbené patria aj RGV-W LED pásiky 5 m Ledprodukt.

Majú nespočetne veľa výhod v porovnaní s klasickým osvetlením. Ich všestranné využitie umožňuje umiestniť ich aj do priestoru, kde sa iné svietidlá nezmestia. Pritom dokážu ideálne osvetliť daný priestor alebo miestnosť.

led-2953658_640

Vytvoria optimálne podsvietenie poličiek, kuchynskej linky, skriniek ale rovnako sú vhodné ako hlavný druh osvetlenia. V prípade podhľadov zo sadrokartónu vytvoria elegantný dojem z priestoru. Zvyčajne sa ukladajú pod samotné sadrokartónové obloženie alebo v prípade iných priestorov sú uložené v lište.

V ponuke sú pásiky 12 alebo 24 voltov a čo sa týka ich farebného prevedenia výber je rozmanitý. Od bielej studenej, neutrálnej až po teplú bielu farbu a samozrejme aj farebné variácie.

Ovládanie zapnutia a vypnutia je pomocou diaľkového ovládania a diaľkového ovládača, ktorým si pohodlne LED pásiky zapnete a vypnete. Komfortom je aj voľba intenzity aktuálneho osvetlenia, ktoré si zvolíte podľa danej situácie.

Ich inštalácia je veľmi jednoduchá, použitím obojstrannej fólie ich umiestnite kamkoľvek si prajete. Vytvoríte si náladovú zmes farieb bez akéhokoľvek problému.

V ponuke nájdete špeciálny typ LED pásika s označením RGB-W. Jedná sa o špecifický produkt, LED pásik, ktorý má RGB LED čip aj biely čip. To znamená, že tieto LED pásiky ponúkajú čistú farebnú škálu svetiel. Ich využitie je najmä v reštauráciach, baroch. A samozrejme aj v obchodných prevádzkach ako hlavné osvetlenie.

tunnel-4083100_640

Ponúkané možnosti sú RGB a teplá biela alebo RGB a studená biela. Účel ich využitia je dekoratívny a ich ovládanie je takisto diaľkové.

LED pásiky sú elegantné, funkčné a mimoriadne variabilné.