Priatel a milenec

Mám rok priateľa, s ktorým som šťastná, ale mali sme obdobie, ktoré bolo naozaj hnusné a dokonca som mu našla SMS s jeho „kamarátkou“, ktoré písal, aby mu poslal prirodzenie a ďalšie podobné uchylenie. Už sú to asi 4 mesiace, čo sme také problémy. mali a ja sa v tom čase zaregistrovala na jednej zoznamke, kde som spoznala muža, ktorý bol krásny, sympatický a naozaj dobrý. Mala som pocit, že som vyhrala jackpot… Bol dokonca aj naozaj dobre financie zaistené a správal sa ku mne naozaj ako k princeznej. (Nevedel zo som zadana). Po asi 3 týždňoch kúpil letenky do Barcelony kam chcel letieť so mnou, pretože keď sme sa raz bavili, tak som mu povedala, že by som sa tam veľmi chcela pozrieť…

s

Bol s tým ok… No s tým mužom som sa tam vyspala.. Bolo to úžasné, aj v posteli nám to klapalo úplne neskutočne. Naozaj všetko bolo dokonale.. Ale ja som bola jednoducho zamilovaná do môjho priateľa, takže som to s tým mužom nakoniec ukončila. Priateľ do teraz nič nevi. Ale môj problém je to, že sa s priateľom celkom často hadáme (čo je asi normálne) a ja pri každej hadke myslím na to ako som sa mohla mať ako princezná s mužom čo bol naozaj dobrý, vtipný, pekne, zaistený atď… Neviem ako sa takých myšlienok zbaviť. Priateľ sa to nemá nikdy ako dozvedieť, všetky chaty sú zmazané a ten muž bývali cca 300km od mesta kde bývame, ale aj tak ma hrozne veľmi hlodá svedomia.

s

Navyše sa vo vzťahu s týmto priateľom necítim úplne šťastne, pretože v poslednej dobe sa fakt veľmi hadame a je to celkom o ničom. Ten druh muž bol jeho presný opak, takže vlastne neviem, prečo som to s ním ukončila a som dal s mojim priateľom. Možno, keby som to s ním ukončila a začala žiť s tým druhým, tak by som bola šťastnejšia a spokojnejšia, kto vie, ja sama už o sebe začínam pochybovať, či nie som ta špatná skor já.