Upchaná kanalizácia

V každom ročnom období sa môže stať, že sa do kanalizácie dostanú nečistoty a jednoducho sa upchá tak, že začne buď niekde vytekať, alebo vám z výleviek nebude odtekať voda. V letnom období častokrát časté náhle prívalové dažde spôsobujú upchatie kanalizácie, kedy sa do kanalizácie dostáva blato a iné nečistoty. Taktiež sa môže upchať kanalizácia v zime s nánosmi snehu a listov alebo iných nečistôt. Prípadne môžete upchať kanalizáciu aj vy dome či byte, keď sa do výleviek dostane veľké množstvo väčšich nečistôt, jednoducho jedného krásneho dňa prestanú odtekať a vy máte veľký problém.

upchatá kanalizácia

Našťastie je tu AB-Krtkovanie, ktorý vám príde na pomoc, kedykoľvek ho budete potrebovať a vykoná čistenie kanalizácie, alebo ďalšie služby čistenia, ktoré budú potrebné v danom prípade. AB- krtkovanie svoje služby ponúka nonstop, nech už zistíte poruchu kedykoľvek môžete sa na nás obrátiť, dokonca aj cez víkendy a sviatky je AB-Krtkovanie pre vás k dispozícii. Okrem toho naše služby poskytujeme za bezkonkurenčné ceny a ani to nie je všetko. U nás platíte len za to, s čím vám pomôžeme. Nemáme žiadne skryté poplatky ani si neúčtujeme poplatok za výjazd, či dopravu v prejdených kilometroch.

krtkovanie

Na našej stránke si môžete pozrieť všetko čo vás zaujíma o poskytovaniu našich služieb. V krátkosti sa môžete dozvedieť, ako naše služby vyzerajú pri realizácii a čo vlastne jednotlivé služby znamenajú. V prípad akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať. Preto, ak ste z akéhokoľvek mesta na západnom Slovensku a potrebujete vyčistiť upchatú kanalizáciu alebo krtkovanie, či poskytnúť jednu z našich druhých služieb, stačí, keď nám kedykoľvek zavoláte a mi vám prídeme vyriešiť váš problém. Používame najmodernejšiu techniku takže odstraňovanie vášho nie veľmi voňavého problému, je pre nás úplná hračka, s ktorou si efektívne poradíme.