Voľba LED osvetlenia Vám dokáže ušetriť až 90% nákladov za odber eletriny!

A zrejme to je ten najhlavnejší dôvod, prečo sa táto oveľa modernejšia a úspornejšia technológia teší viditeľne rastúcej popularite a stáva sa favoritom na dnešnom trhu s osvetlením. Rozhodne však vravíme iba o jednom z niekoľkých užitočných dôvodov, za zmienku totiž stojí aj dlhá životnosť, bezchybný chod, nové funkcie a praktické využitie na čele s inovovaným dizajnom.

řešení

V súčasnosti práve osvetlenie LED predstavuje pre komerčné i bežné domáce interiéry zrejme najzaujímavejší trendový svetelný prvok. Jeho technológia je založená na polovodičovom princípe, čiže je nielen úsporná, ale má odhadom až 20x vyššiu životnosť, než staré žiarovky. Hodí sa pripomenúť i fakt, že žiarovky led neobsahujú žiadne toxické látky, čím sa stávajú vlastne aj ekologickou voľbou a zapríčiňujú sa o zdravšie, bezpečnejšie životné prostredie. Led žiarovky sú takisto recyklovateľné.

barevná světla

Z pohľadu dostupnosti led osvetlenia v súčasnosti určite nevravíme iba o úsporných žiarovkách https://www.ledprodukt.sk/114-led-ziarovky-g9, ale aj o iných prevedeniach, akými sú napríklad led pásiky, rgb, led panely apod. Každopádne práve žiarovky sú však akýmsi symbolom osvetlenia bežných interiérov a teda i najčastejšie využívanou voľbou, ktorá sa navyše prakticky a rýchlo aplikuje. V tomto smere nám moderná led žiarovka neponúka iba jeden základný typ, ale vyberáme i na základe farby, respektíve teploty svetla, pričom teplá biela vyžaruje podobné sfarbenie svetla ako klasické staršie žiarovky, no a naopak studená biela vyžaruje sfarbenie skôr do modra, respektíve vhodné osvetlenie napríklad pre kancelárske priestory apod.

  • So žiarovkami LED máte tiež istotu, že ich nemusíte stále meniť, nakoľko sú príznačné svojim nerušeným chodom a dlhou životnosťou, pričom automaticky vyžarujú svetlo ihneď po zapnutí, na žiadne rozžeravenie vlákna čakať nemusíte.