Vyskúšajte senzuálnu masáž

Senzuálna masáž, rovnako ako hociktorá iná masáž stimuluje nervové zakončenia v pokožke. Pri senzuálnej masáži bratislavatantra.sk okrem hmatu zapájame aj čuch, pretože cítime vôňu olejov, ktoré nám masér/ka alebo partner/ka potiera po tele. Počujeme príjemnú hudbu, ale vidíme aj vizuálne vnemy, napríklad pohyby druhej osoby, ktorá vykonáva masáž pri tlmenom svetle alebo sviečkach, ktoré na nás vplývajú veľmi upokojujúco.

Ak robíte masáž s partnerom ide o školu vzájomného spoznávania, ak sa rozhodnete navštíviť masážny salón, pripravte sa na spoznávanie seba samého. Či už z duševného a emocionálneho hľadiska si môžete uvedomiť váš zmysel života, a to po čom túžite, po fyzickej stránke zas odhalíte vaše najcitlivejšie miesta a miesta, ktoré vás najviac vzrušujú a vedia rozpáliť.

zena objima muza

Pri masáži sa využívajú jemné a veľmi príjemné dotyky a dlhšie hmaty, ktoré stimulujú každý kúsok vášho tela. Výhodou tejto masáže je, že odplavuje nahromadený stres, uvoľňuje celkové napätie a svaly, zažijete prílev príjemnej energie, ktorá zaplaví vaše telo. Ide o energiu a pocity radosti, šťastia, vzrušenia a pokoja.

zena lezi na muzovi

Dnes je svet veľmi uponáhľaný a vkladá do nás až príliš veľké nároky. Vďaka týmto typom tantrických masáži dochádza k spomaleniu, môžete si užiť prítomný okamih. Môže to pomôcť vášmu vzťahu, ktorý býva postupom času jednotvárny a fádny. Týmto spôsobom si ho môžete veľmi príjemne okoreniť. Ak o to váš partner nemá záujem, prípadne nemáte partnera, môžete skúsiť ponuku masážnych salónov. Kde vám túto masáž vykoná profesionálka. ktorá bude presne vedieť, kde sa vás má dotýkať, aby vám to bolo, čo najpríjemnejšie. Navyše tieto masážne salóny majú k tomu pripravené veľmi príjemné podmienky. Prídete do izby, ktorá bude vyhriata, posteľ bude príjemne mäkká a nepriepustná. Masérka bude používať vhodný gél, ktorý si po konci masáže zmyjete. Samozrejme vám privediete k takým orgazmom, o ktorých sa vám ani nesnívalo.