Kúzlo nuru masáží

Nuru masáž je typ masáže erotického charakteru, na ktorý len tak nezabudnete. Svojim obsahom, priebehom a poslaním patrí pod tantrické masáže. Nuru masáže sú masáže, ktoré boli pomenované po špeciálne pripravenom nuru géle, ktorý sa využíva na túto masáž. Nuru gél sa vyrába z konkrétneho druhu morských rias a dal nuru masáži jej pomenovanie. Nemá žiaden charakteristický zápach, ani farbu a má bohaté hydratačné účinky. Tantrická masérka si ho aplikuje na svoje telo a prostredníctvom dotykov a pohybov ho rozotrie po tele svojho klienta, čím sa medzi dvomi telami vytvorí kĺzavá vrstva, čo dodá celému priebehu masáže ten správny nádych a šmrnc.

masáž

Nuru masáže sa vykonávajú v tantrických masážnych salónoch, kde nájdete širokú ponuku tantrických masážnych programov, ktoré vás dozaista oslovia a nadchnú. Tantrické masážne programy sú vytvorené tak, aby dokázali zaujať skutočne každého. Na svoje si prídu muži, ženy, páry, skúsení, neskúsení, pravidelní zákazníci, odvážni, milovníci dobrodružstva, milovníci klasiky i tí, ktorí chcú preveriť svoju úroveň sebaovládania. Tantrické masážne salóny sú prístupné všetkým, kto to potrebuje.

masáž

Otvorené bývajú obyčajne do neskorých nočných hodín a tantrické masážne salóny vám vedia zaručiť stopercentnú diskrétnosť. To znamená, že počas vášho pobytu a návštevy tantrického masážneho salóna sa nemôže stať, že by ste narazili na iného klienta, ktorý sa pre svoju vysnívanú tantrickú masáž rozhodol v rovnakom dni a čase ako aj vy. Tešiť sa môžete na množstvo krásnych žien, príjemný personál, prostredie, na ktoré sa nezabúda, atmosféru presýtenú sexuálnymi energiami i na už spomínané cenovo i obsahovo atraktívne maséžne programy. Objednavať sa treba minimálne hodinu vopred, aby stihol personál tantrického masážneho salóna pripraviť všetko potrebné pre vašu návštevu.