Pre zákazníkov

Hádam nie je človeka, ktorý by sa nepotešil darčeku, čo len malému. Každý je rád obdarovaný a firmy to vedia. Preto sú stále populárnejšie firemné darčekové predmety https://www.promodarceky.sk/kategorie/reklamne-predmety/, ktorými chce firma buď prilákať svojich zákazníkov, alebo si stálych zákazníkov udržať. Preto každá firma potrebuje pre svojich zákazníkov, alebo aspoň pre svojich verných zákazníkov nejaký darček, alebo pozornosť, ktorú im z času na čas podaruje za ich lojálnosť, alebo ako poďakovanie za väčší nákup či dobrú spoluprácu. Firemné darčekové predmety môžu byť rôzne, závisí od finančných možností firmy, ale aj od zamerania firmy či cieľových zákazníkov.

praktické darčeky

Preto spoločnosť Promo darčeky ponúka široký výber darčekových a firemných predmetov, ktoré si každá firma môže vybrať podľa svojho želania a potrieb. Nájdete tu malé drobnosti, ktoré môžete rozdávať vo veľkom až po hodnotné dary, ktoré si môže dovoliť lepšie stojaca firma podarovať svojim VIP zákazníkom. Na všetky naše predmety môžete natlačiť svoje logo alebo názov firmy, na textilné predmety ich môžete vyšiť čím zvýšite trvácnosť vášho loga, či názvu. Môžete si pozrieť náš blog, v ktorom máte všetko vysvetlené, čo sa týka potlače či nášivky, alebo sa môžete obrátiť priamo na nás a informovať sa o aktuálnej ponuke ako aj možnostiach tlače a nášivky.

darček

Radi vám poradíme aj s výberom vhodného darčekového alebo firemného predmetu, podľa vašich zvolených kritérií. Konzultáciu ako aj náhľad pred tlačou máte u nás úplne zdarma, takže nebudete kupovať žiadnu mačku vo vreci, ale budete presne vedieť ako bude vyzerať váš hotový reklamný produkt. Na prvotné uľahčenie sme vám rozdelili naše produkty nie len do jednotlivých kategórií, ale sme vytvorili aj kolónku, kde si môžete pozrieť najpredávanejšie produkty z našej stránky. Možno, že aj vám niečo odtiaľ padne do oka, nechajte sa inšpirovať a užite si tento rok bez stresu.