Radosť z darčeka

Ako môžeme urobiť svojmu blízkemu radosť reklamným predmetom? To všetko sa dozviete v tomto článku. Reklamné predmety sú v dnešnej dobe veľmi rozšírené. Väčšinou ich kupujú tí, čo chcú urobiť niekomu radosť. Môžu mať rôznu podobu – či už sú to tričká, alebo mikiny. Často sa stretávame s tým, že si od nás kupujú ľudia (prevažne v mladom veku) partnerské mikiny. Časté mikiny, ktoré sú obľúbené, sú napríklad s podobnými nápismi ako „Her King and Her Queen“, ktoré sa v dnešnej dobe tešia veľkej obľube.

Darek

Komu a na akú príležitosť môžeme darovať reklamné predmety?

a) babičke – napríklad ku guľatinám (70 rokov)

b) spolužiakom (zozadu mikiny môžu byť napísané mená všetkých v triede a pani učiteľky)

c) pani učiteľke (mikiny, alebo napríklad aj tričká ide darovať pani učiteľke. Na tričko alebo mikinu môžeme nechať napísať osobné originálne poďakovanie)

d) manželovi, alebo manželke (manželovi môžete zozadu napísať osobný odkaz alebo venovanie)

e) partnerské mikiny (s rôznymi nápismi, ako je to dnes moderné).

Darek

Ja som tiež premýšľala, čo partnerovi kúpim za darček k jeho skorým narodeninám. Nakoniec som sa rozhodla mu darovať pánsku mikinu, na ktorú som napísala svoj osobný odkaz, ako veľmi partnera milujem a nechala som na mikinu vytlačiť aj niekoľko našich fotiek. Priateľ bude mať síce narodeniny až za tri mesiace, ale už sa teším, keď mu ju dám. K tomu som mu kúpila takú hrejivú deku, kde je tiež napísaný osobný odkaz a je celá urobená do takého nádherného romantického dizajnu. Tiež som mu kúpila takú flašku, ktorá udržuje teplotu čaju veľmi dlho, s nápisom najlepší muž na svete. A už sa teším, až mu darček dám. A dúfam, že mu urobí čo najväčšiu radosť. Už sa veľmi teším na jeho iskričky v očiach. Milujem ho najviac na svete a už sme spolu skoro tri krásne roky, máme spolu plno spomienok.