Tantra masáž dnes plní dôležitú funkciu aj s ohľadom na stres

Ako pôsobí na človeka tantra masáž v modernom svete Magic Tantra je možno otázka, ktorú si pokladajú mnohí z vás, čo si uvedomujú, že tantra je prastará náuka, zameraná nielen na telesnú rozkoš, ale aj duchovné uvedomenie a prácu na sebe. Ak si uvedomíme, že vtedy, v čase pred niekoľkými tisíckami rokov, po zemskom povrchu nejazdili žiadne autá a nelietali žiadne lietadlá na spaľovacie motory, mali by sme sa na tantru pozerať predsa len inak. Tie autá a lietadlá totiž nielen, že uľahčujú cestovanie na dlhé vzdialenosti, ale taktiež prinášajú obrovský stres. Áno, je to tak, automobilový a letecký priemysel je jednou https://cs.wikipedia.org/wiki/Byl_jednou_jeden%25E2%2580%25A6_vyn%25C3%25A1lezce z hlavných príčin znečistenia ovzdušia, a tiež nárastu chronického civilizačného stresu. Neustále sa niekam ponáhľame, trávime veľa času pri odbavení na letiskách a namiesto pokoja a pohody sa život mení na naháňačku.

lávové kamene

Kto si toto uvedomí a začne s tým niečo robiť, je vo výhode. Okrem zníženia zhonu vám pri eliminácii stresu pomôžu práve tantra masáže, ktoré v modernej dobe plnia funkciu najmä upokojujúcu. Ľudia by si dnes mali viac uvedomiť, že ich telo nevydrží všetko a že sa môže veľmi skoro objaviť aj závažné ochorenie. Tantra nás smeruje k návratu k sebe sama, do vlastného vnútra, do svojho stredu, kde nájdeme potrebný pokoj. Sexuálna energia potom prichádza ako čerešnička na torte a je potom aj veľmi intenzívna, ak sa dokážeme upokojiť a naladiť na pohodu.

tantrické masáže

Nenechajme sa prevalcovať modernou pretechnizovanou dobou, odložte tiež aspoň na pár hodín mobilný telefón, prestaňte sledovať sociálne siete a venujte viac času sami sebe, svojej rodine a svojim priateľom na fyzickej rovine. Pozvite ich na tantru, nech si uvedomí, že masáž je jednou z ciest, ako nájsť v živote pokoj a mier, a ako aj vylepšiť vzťahy medzi ľuďmi, ktoré sú v súčasnej dobe veľmi napäté. Áno, je to tak, ľudia potrebujú hlavne pokoj a zbaviť stresu, aby si uvedomili, aký je vlastne zmysel života.