čaro masáží

Medzi tantra masáže Tantradiamond.sk sa radia masáže ako nuru, senzuálne či párové masáže. Slovo tantra pochádza z Indie a jeho doslovný preklad je niečo ako spleť, tkanina a podobné synonymické výrazy. Predstavuje akúsi spleť všetkých aspektov fungovania a existencie človeka; od tých fyzických až po tie nehmotné. Tantrické učenie je filozofického smeru. Tantrické učenie je zároveň akási podmanivá hra s ľudskými zmyslami, objavovanie a plávanie na vlnách vlastnej erotiky a objavovanie skrytých zákutí vlastnej mysle. Masérky sú špeciálne vyškolené krásne mladé ženy, ktoré dokážu zákazníka priviesť do raja – do akéhosi nového vnímania reality a svojho tela.

žena

Tantrické masáže sú zamerané i na vnútorný svet, ktorému sa v dnešnej unáhlenej dobe nevenuje dostatočná pozornosť. Dnes je moderné starať sa o svoj zovňajšok, o to, ako človek vyzerá, koľko vlastní a aký je jeho stav na bankovom konte. Akosi mimo módu ide starostlivosť o vnútorný svet a pravidelná očista fyzického aj astrálneho tela, ktoré značným spôsobom ovplyvňuje náš každodenný život a plnohodnotné fungovanie v spoločnosti i v súkromnom živote. Tantrizmus hlása stále aktuálne myšlienky, názory a postoje, rovnako ako i náboženstvo, z ktorého prevzalo viaceré základné,,stavebné kamene´´.

žena

Týmto náboženstvom je budhizmus, ktoré sa svojim počtom prívržencov a nasledovníkov radí medzi jedno z najväčších a najpopulárnejších náboženstiev na svete. Tantrizmus okrem toho disponuje aj prvkami hinduizmu. Pod pojmom tantra masáže si skúsený pravidelný zákazník automaticky predstaví potešenie, eufóriu, absolútnu očistu a nastolenie rovnováhy v celom vnútornom svete so súladom s fyzickým telom a vesmírom. Tantrické masáže sú meditačným spôsobom oslobodenia preťaženej mysle, ustatého tela, negatívnych myšlienok a nastolenia poriadku v čakrách.