Číre zábradlie

Čo ale znamená moderná a luxusná nehnuteľnosť? V prvom rade, pre každého niečo iné. Zatiaľ čo niekomu sa páči vidiecky štýl a je preňho tento štýl vzorom modernosti a luxusu, iní preferujú ultra minimalistický, nadčasový dizajn. Vo veľkej miere však práve tento minimalizmus je znakom dnešnej modernosti. A veľa ľudí po takýchto nehnuteľnostiach aj siahne. Nemusíte byť milionár, aby aj vaša nehnuteľnosť bola v rovnakom duchu.

sklenené zábradlie

Skvelá správa pre viac podlažné domy.

Dvoj podlažné domy sa opäť dostávajú do módy. A to najmä vďaka úspore pozemku. A preto sa dá s takýmto typom domu krásne vyhrať. Okrem fasády sa zamerajte na zábradlie. Pri viac podlažných domoch sú balkóny či terasy akousi samozrejmosťou. Balkón s krásnym výhľadom je snom každého. A predstave si ten výhľad so skleneným zábradlím. Sklenené zábradlie je typ moderného zábradlia, ktorý láme srdcia. Presvedčí nielen vás, ale aj vašich návštevníkov.

Prečo práve sklo?

Sklo je tento rok obrovský trend v oblasti architektúry a dizajnu. A to je hlavné kritérium výberu skleneného zábradlia na svoj dom. Jeho dizajn. Skleneným zábradlím vôbec nič nemôžete pokaziť. Práve naopak. Čistý, neutrálny dizajn zapadne do každého štýlu a presvedčí aj tých najnáročnejších. Pôsobí veľmi nenútene a dodá celej nehnuteľnosti úplne iný nádych.

sklenené zábradlie

Sklenené zábradlie nielen na balkón.

V prípade skleného zábradlia sa nemusíte krotiť. Kľudne si ho zaobstarajte aj do interiéru. Schodisko sa môže niesť v rovnako modernom štýle vďaka sklu. Sklo na zábradlí na schodisku presvetlí celý priestor a navyše vytvorí otvorený koncept. Sklenené zábradlie je skvelou možnosťou v kombinácii s nerezom aj na bytový balkón. V prípade, že chcete inšpiráciu na sklenené zábradlie lmmont, na lmmont.sk nájdete všetko čo hľadáte. V prípade záujmu, kontaktujte profesionálov o cenovú ponuku.