Možno z vás budú aj kamarátky

Som človek, ktorý si so svojimi svokrovcami už čo-to zažil. Od nepríjemného hodnotenia môjho oblečenia až po hodnotenia svokra, že budem mať deti, ktoré budú postihnuté za to, že beriem antikoncepciu. Kvôli nikomu inému som toľko neplakala ako kvôli nim. Myslela som si, že kvôli nim, ale vlastne to bolo väčšinou len kvôli svokrovi. Nemať rada svokru to som si vybrala, keďže som nemala na výber po týchto skúsenostiach. Zdolajú aj veľmi silného človeka. Mala som pocit, že im na mne vadí snáď všetko.

osoba štrikuje

Po svadbe sa však veľa vecí zmenilo

Na minulosť sa síce nedá zabudnúť, ale už som im odpustila. Respektíve som zistila, https://refresher.cz/49860-Zenu-ukradli-jej-rodicom-este-ako-babatko-Po-40-rokoch-zistila-krutu-pravdu-no-spoznala-svoju-tetu-aj-babicku že za to všetko prakticky vraj môže len svokor, ktorý rozprával takéto nenávistné reči voči mne, hoci ma takmer vôbec nepoznal. Jednoducho sa mu nepáčilo, že spolu len chodíme a nezoberieme sa najprv. To však v dnešnej dobe veľmi nejde. Teraz sme už zobratí a už na svadbe pod vplyvom mi povedal, že sa ospravedlňuje. Hoci pod parou, ale stačilo mi to na to, aby som na zášť v srdci ako tak zabudla. Každý by mal dostať právo začať odznova, či dostať druhú šancu. Tak som mu ju dala a zatiaľ to celkom dobre drží. Svokra sa mi javí príliš milá a to som si doteraz nikdy nevšimla. Bola som zaslepená nenávisťou, ktorú voči mne mal svokor, že som si nevšimla svokrinu láskavosť. Táto osoba možno vynahradí všetku svokrovu zlosť voči mne a možno sa z nás dvoch stanú kamarátky.

rodina obrysy

Dnes som tam bola. Porozprávali sme sa a ja som z toho mala veľmi dobrý pocit. Mám pocit, že začínam patriť do tej rodiny, že som súčasťou nejakej ďalšej rodiny a celkom sa mi to páči. Mali sme sa o čom rozprávať a bolo to fajn. Také príjemné posedenie. Nikdy by som nebola povedala, že toto raz napíšem, ale naozaj je to milá osoba. Asi som bola príliš nenávistná a nedostupná a teraz sa začínam otvárať aj voči týmto ľuďom. Už keď k nim naozaj patrím, tak je to niečo úplne iné. Možno mi raz aj zaplatí nejaké erotické masáže s mojím milovaným. Ktovie. V živote je možné všeličo.