Praktická pomôcka

Či už sa chystáte robiť kongres alebo konferenciu, alebo máte firmu s množstvom zamestnancov na rôznych oddelenia, či vaša firma sídli vo veľkej budove, a jednoducho potrebujete, aby sa ľudia medzi sebou poznali, najľahším a a najjednoduchším riešením sú šnúrky na krk. Ako sme už spomenuli šnúrky na krk Promodarceky nesmú chýbať na žiadnej konferencií či kongrese. Šnúrky môžete dať jednotlivým členom pri registrácií alebo pri vstupe, aby sa jednotliví účastníci poznali, a mohli si niekoľko slov rozmeniť ešte pred začiatkom. Takto sa budú ľahšie poznať, alebo sa budú ľahšie spoznávať a komunikovať.

šnúrky

Na šnúrkach môže byť meno, miesto alebo firma či organizácia odkiaľ účastníci sú, alebo majú šnúrky na krk s vizitkou iba organizátori, aby sa mohli ľahko identifikovať v prípade nejakého problému. Šnúrky na krk sú praktické aj pre firmy, ktoré majú napríklad otváranie dverí, alebo fungovanie celej firmy na kartičky, či iné čipy. Zamestnanci môžu mať kartičku stále pri sebe, keď si ju zavesia na krk a môžu tak ľahko vstupovať do miestnosti, alebo robiť iné úkony vo firme. Šnúrky na krk je naozaj šikovná a praktická pomôcka, ktorá veľa nestojí, takže ju ľahko môžete zadovážiť vo veľkom počte.

šnúrky na krk

Taktiež si na šnúrku môžete nechať u nás v Promo darčeky vytlačiť názov alebo logo vašej firmy, či názov podujatia, kongresu, alebo inej udalosti, na ktorej budete šnúrky na krk využívať. Šnúrky ponúkame vo viacerých farebných prevedeniach, takže môžete napríklad farebne oddeliť zamestnancov na jednotlivých oddeleniach alebo podľa jednotlivých funkcií. Napríklad môžete jednotlivé oddelenia ľahko oddeliť práve farbami v rámci lepšej prehľadnosti. Šnúrku na krk určite využijete vo vašej firme. Okrem šnúrky na krk si v Promo-Darčeky môžete vybrať z rôzneho tovaru, ktorý môže slúžiť ako reklamný alebo darčekový predmet pre vašich zamestnancov, obchodných partnerov, či zákazníkov.