Kľúčenky na krk opäť v móde

Kľúčenky na krk https://www.promodarceky.sk/kategorie/reklamne-predmety/klucenky/klucenky-na-krk/ boli niekedy veľkým hitom, takéto kľúčenky mal skoro každý od rôznych firiem. Kľúčenka na krk bola obľúbený reklamný predmet vo väčšine firiem, alebo osôb, ktoré chceli osloviť viacero ľudí a reklamovať sa. Mohli ste ich získať pri nejakej promócií produktu, firmy, alebo nejakej výhre či iným spôsobom, ktorý firma navrhla, aby sa lepšie predstavila väčšej skupine ľudí. Neskôr však kľúčenky padli do úzadia a začali sa preferovať iné reklamné predmety a na šnúrky na krk sa takmer zabudlo. Dnes sa však kľúčenky na krk opäť vracajú do “módy” a firmy znovu začínajú rozmýšľať aj nad takouto formou reklamného predmetu. Prečo? Je to hneď z niekoľkých dôvodov.

kľúčenka

Kľúčenky na krk sú pre firmu nenáročná investícia, dajú sa kúpiť pomerne vo veľkom množstve a dá sa po celom obvode šnúrky natlačiť logo alebo názov vašej firmy, takže obdarovaný bude mať stále nápis pred očami alebo na krku, čo pre vás znamená skvelú reklamu. Kľúčenky na krk sú obľúbené a praktické u detí, ale aj staršej generácie, aby mali kľúče po ruke, alebo si ich mohli zavesiť na viditeľné miesto. Ak máte takúto cieľovú skupinu zákazníkov, kľúčenky na krk môžu byť aj pre vás ideálny reklamný predmet, ktorý je finančne nenáročný a môže osloviť viac ľudí.

kľúčenka

Avšak aj mnoho firiem dáva kľúčenky s identifikačnou kartičkou svojim zamestnancom, v ktorom majú prípadne čip na otváranie dverí, alebo prístupu do firemného systému. Tak ak taktiež patríte k takejto firme, a kľúčenky ešte nemáte, veľmi ľahko si ich môžete u nás objednať s potlačou aj bez potlače, aby vaši zamestnanci mohli mať kartičky stále pri sebe. Kartička je na kľúčenke ľahšie viditeľná, ak ju majú niekde položenú na stole, a taktiež ju môžu mať na krku stále pri sebe. Spoločnosť Promo darčeky má široký výber modelov kľúčeniek na krk v rôznom farebnom prevedení.